طراحی سایت فروشگاه گل سوسن

نام وب سایت: طراحی سایت فروشگاه گل سوسن

لینک وب سایت: مشاهده سایت

آدرس وب سایت: www.isoosan.com

نوع وب سایت: فروشگاهی

تاریخ اتمام پروژه: بهار 98


سفارش طراحی سایت مشاهده نمونه کارهای بیشتر

توضیحاتی در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی

این روزها تمام مردم برای رسیدن به هر نیازی اولین چیزی که به ذهنشون میرسه سرچ اون محصول یا خدمات توی اینترنت (گوگل) هست تا بتونن نوع خدمات یا محصولات و همچنین قیمت ها رو با هم مقایسه کنن و بدون اینکه توی سرما، گرما، ترافیک ، دود و آلودگی برن بیرون و کلی وقت رو صرف مقایسه و خرید محصول کنن فقط با یک گوشی موبایل خرید یا ثبت سفارش خدمات رو انجام بدن و یا اینکه به اطلاعات تماسی که نیاز دارن از شرکت های مختلف دسترسی پیدا کنن و باهاشون تماس بگیرن، حالا اگر شما در بین کسب و کارهایی که توی اینترنت هستن نباشین و یا اینکه از لحاظ گرافیکی سایت زیبایی نداشته باشید و توی صفحات اول گوگل نباشید قطعا کلی مشتری رو دست میدین. شما هم میتونید با سفارش طراحی سایت از کیاوب در این بازار بزرگ حضور داشته باشید.

سفارش طراحی سایت مشهد

تلفن تماس:
8584 3892 051
7716 733 0935
سفارش طراحی سایت

از طراحی سایت بیشتر بدانید

  • Html5 استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

  • Css3 داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

  • jQuery داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

  • PHP ما از بهترین و کاملترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایتتان استفاده نموده ایم. یزرگترین وب سایت ها در دنیا مانند فیسبوک توسط زبان PHP طراحی, پیاده سازی, و توسعه نموده اند. از ثبت نام تا جستجو های پیشرفته را در وب سایتتان از ما بخواهید.