چرا طراحی وب سایت مهم است؟طراحی سایت مشهد

چرا طراحی وب سایت مهم است؟طراحی سایت مشهد

چرا طراحی وب مهم است؟

اگر فقط ۱۵ دقیقه برای خواندن محتوا اختصاص داده شود ، ۶۶ درصد از مردم ترجیح می دهند سایتی زیبا را در مقابل سایتی ساده ببینند . طراحی وب سایت شما بخش مهمی از حضور بازاریابی آنلاین شما است ، برای ایجاد یک وب سایت خوب برای تجارت خود ، باید اهمیت طراحی وب سایت را درک کنید .

چرا طراحی وب سایت مهم است

۱٫ اولین ذهنیت را برای کاربر ایجاد می کند
هنگامی که مخاطبان شما از وب سایت شما بازدید می کنند ، اولین ذهنیت از کسب و کار و برند شما برای کاربر ایجاد می شود . کاربران ظرف چند ثانیه درباره شغل شما داوری می کنند و هدف شما باید گذاشتن تاثیر مثبت بر کاربر باشد .

اگر وب سایت شما ناخوشایند یا منسوخ باشد ، مخاطبان سایت تصور منفی از تجارت شما خواهد داشت و باعث می شود وب سایت شما را ترک کنندو از وب سایت رقیبتان دیدن کنند .

طراحی وب از این جهت اهمیت دارد که بر نحوه درک مخاطبان از نام تجاری شما تأثیر می گذارد . یک وب سایت مناسب باعث می شود که آنها در صفحه باقی بمانند و در مورد شغل تان بیاموزند .

۲٫ این به استراتژی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) شما کمک می کند
بسیاری از عناصر و شیوه های طراحی وب بر نحوه انتشار مطالب در وب سایت تأثیر می گذارند ، که به نوبه خود بر نحوه خزیدن عناصر موتور جستجو و ایندکس شدن وب سایت شما تأثیر می گذارد .

گذشته از نحوه انتشار محتوا در وب سایت شما ، برخی از عناصر طراحی وب می توانند به طور مستقیم بر سئو تأثیر بگذارند . به عبارت ساده ، کدهای سایت شما نیاز به سئو دارد .

بهترین راه برای اطمینان از شیوه های مناسب طراحی وب (و متعاقب آن مشاهده موتور جستجو) همکاری با آژانس طراحی وب سایت است که می داند چه کاری انجام دهد.

چرا طراحی وب سایت مهم است؟طراحی سایت مشهد

چرا طراحی وب سایت مهم است؟طراحی سایت مشهد

۳٫ این احساس را برای خدمات به مشتری ایجاد می کند
مردم می توانند با مراجعه به وب سایت در مورد نحوه برخورد با آنها قضاوت کنند . طراحی شما به آنها این بینش را می دهد که چگونه مخاطبان را پشتیبانی میکنید . اگر هیچ تلاشی برای طراحی وب سایت خود نکنید ، مخاطبان شما می دانند که شما هیچ تلاشی برای کمک به آنها نخواهید کرد .

وب سایت شما مانند نماینده خدمات به مشتری است . اگر وب سایت شما مدرن و جذاب باشد ، مخاطبان از صفحه شما استقبال بیشتری می کنند و به شما این احساس را می دهد که از افراد جدیدی که به وب سایت شما بازدید می کنند استقبال کنید.

از طرف دیگر ، یک سایت قدیمی و ناپایدار باعث می شود که تجارت شما سرد و دور از ذهن باشد . مردم نمی خواهند شغلی را انتخاب کنند که به اندازه کافی برای آنها ارزش قائل نباشد تا احساس خوبی برای اولین بار ایجاد کنند.

۴٫ باعث ایجاد اعتماد کاربران شما می شود
مردم به وب سایتهای با طراحی ضعیف اعتماد ندارند . اگر آنها شاهد طراحی ضعیف شما باشند یا اطلاعات قدیمی به نظر برسند ، به سایت شما اعتماد نخواهند کرد.

تصور کنید شخصی که به دنبال سفارش عمده با یک شرکت تولیدی است و قرار است هزینه هنگفتی پرداخت کند ، اگر به طراحی وب سایت شما اعتماد نداشته باشد ، باعث میشود به وب سایت رقیبتان مراجعه کند . به طور کلی ایجاد اعتماد با مخاطبان بسیار مهم است تا در سایت شما باقی بمانند .

۵- رقبای شما در حال انجام آن هستند
رقبای شما از قبل سایت خود را طراحی کرده اند . اگر می خواهید با آنها در رقابت باشید ، باید از طراحی اختصاصی وب سایت خود استفاده کنید . شما می خواهید وب سایت شما از سایر رقبا متمایز باشد . اگر یک وب سایت قدیمی ، منسوخ و کم کیفیت داشته باشید ، رقیب شما از شما پیشی می گیرد . وب سایت خوب طراحی شده آنها عملکرد بهتری نسبت به وب سایت شما دارد .

این بدان معنی است که آنها منجر به جذب کاربران بیشتر می شوند زیرا صفحه آنها جذاب تر است . وقتی در حال رقابت با مشاغل دیگر هستید ، خدمات مشابه و قیمت گذاری مشابهی دارید ، تنها به یک چیز نیاز دارید که باعث می شود تجارت شما از بقیه متمایز شود .
یک وب سایت خوب طراحی شده فرصتی برای کسب و کار شما برای نشان دادن ویژگی های منحصر به فرد شما است .

۶٫ سازگاری

شما باید در هر صفحه در وب سایت خود فونت ها ، سبک ها و طرح های یکسانی داشته باشید . اگر در هر صفحه طراحی متفاوتی دارید ، باعث می شود سایت غیر حرفه ای به نظر برسد . همچنین ، شناختن نام تجاری چالش برانگیز می کند زیرا مخاطبان متوجه نمی شوندکدام یک از رنگها را با مارک شما ارتباط دهند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *