نحوه نوشتن محتوای SEO طراحی سایت در مشهد

نحوه نوشتن محتوای SEO طراحی سایت در مشهد

نحوه نوشتن محتوای SEO

بهینه سازی موتور جستجو روشی است برای افزایش دید و ترافیک صفحات وب برای رتبه بالاتر در موتورهای جستجو و افزایش کاربران برای وب سایت . نوشتن مقاله با استفاده از بهینه سازی موتور جستجو به مهارت نوشتن خوبی نیاز دارد تا مقاله جالب و آسان برای خواندن باشد . قرار دادن استراتژیک عبارات کلیدی و کلمات کلیدی در متن و گنجاندن لینک ها باعث افزایش مخاطبان صفحه شما خواهد شد . برای یادگیری نحوه نوشتن مقاله با استفاده از بهینه سازی موتور جستجو ، مراحل زیر را بخوانید.

۱٫ مقاله خود را تشریح کنید . 
مقالات باید به خوبی نوشته شده ، جذاب و آموزنده باشد . همچنین باید در مورد موضوعی خاص زاویه جدیدی ارائه دهند . مقاله خوب به همراه اطلاعات مفید باعث می شود افراد بخواهند به خواندن ادامه دهند . مقاله شما باید مفید ، سرگرم کننده و با ارزش باشد .
یک مقاله خوب و با محتوای خوب باعث ایجاد ترافیک بیشتر خواهد شد ، به این معنی که بسیاری از خوانندگان از سایت شما بازدید می کنند . این باعث می شود مقاله شما برای لینک بازاریاب ها (افرادی که سایت های خود را به شما لینک می دهند) جذاب تر شود و احتمال تبلیغ کننده هایی که مایل به استفاده از مطالب شما برای تبلیغات خود هستند ، افزایش یابد .

۲٫ لیستی از عبارات کلیدی و کلمات کلیدی را برای مقاله خود تهیه کنید .

کلمات کلیدی و عبارات کلیدی ، کلمات یا عباراتی هستند که افراد برای جستجوی اطلاعاتی در مورد موضوعی که قصد نوشتن آن را دارید استفاده می کنند . عبارات کلیدی و کلمات کلیدی که توسط “خزنده ها” ثبت شده ، اسکریپت هایی هستند که موتورهای جستجو به هر صفحه در اینترنت ارسال می کنند . خزنده ها “در صفحه” ها و وب سایت ها “خزیده” می شوند و آنها را برای محتوا و کیفیت محتوا تجزیه و تحلیل می کنند . یکی از راه های انجام این کار ثبت کلمات کلیدی و عبارات کلیدی برای تعیین موضوع (عنوان) صفحه است . خزنده ها همچنین تشخیص می دهند که چند بار از کلمات کلیدی یا عبارات استفاده می شود ، آیا یک صفحه به صورت دستوری صحیح است و چه نوع لینک های ورودی و خروجی وجود دارد .

۳٫ مقاله خود را بنویسید .
مطمئن شوید که از نظر دستور زبان صحیح است و هیچ اشتباه املایی ندارد . از مهمترین کلمات کلیدی و عبارات کلیدی در ابتدای مقاله استفاده کنید ، ترجیحاً در جمله اول و در پاراگراف اول. از کلمات کلیدی یا عبارات کلیدی به عنوان محتوای مقاله استفاده نکنید . با ریتم طبیعی خواندن مقاله ، کلمات کلیدی را در طول متن به طور طبیعی تقسیم کنید . تراکم کلمه کلیدی پیشنهادی ۱-۳٪ است .

نحوه نوشتن محتوای SEO طراحی سایت در مشهد

نحوه نوشتن محتوای SEO طراحی سایت در مشهد

مهمترین کلمات کلیدی و عبارات کلیدی را در عناوین درج کنید . اطمینان حاصل کنید که فقط یک H1 را در متن اضافه می کنید (معمولاً عنوان) ، باید شامل کلمه کلیدی اصلی باشد . از فایلهای رسانه ای برای درک بهتر مقاله توسط کاربران استفاده کنید ، کلمات کلیدی و اصطلاحات کلیدی را با حروف برجسته قرار دهید . اگر عنوان شامل عبارت کلمه کلیدی باشد ، جمله اول مقاله نیز باید دارای کلمه کلیدی باشد.

۴٫ لینک ها را در مقاله وارد کنید .
می توانید یک کلمه یا عبارت را برجسته کرده و آدرس وب را که می خواهید به آن لینک دهید قرار دهید همچنین مطمئن شوید که وب سایتی لینک میگیرد با کیفیت است و پیمایش آسان را ارائه می دهد .

۵٫ لینکهایی به مقاله خود ایجاد کنید .
به سادگی ، پیوندی را با مقاله جدید خود در سایت ، فیس بوک ، توییتر یا وبلاگ خود به اشتراک بگذارید ،تبدیل کلمات کلیدی به یک لینک قابل کلیک به Google اجازه می دهد تا بر کلمات کلیدی بیشتر تأکید کند و باید در ابتدای و انتهای مقاله ای که بیشتر کلمات کلیدی در آن قرار دارد ، انجام شود .

۶٫ اشتراک مطالب را آسان کنید .
اگر مقاله شما به راحتی قابل اشتراک گذاری باشد ، محتوای شما در کل بهتر خواهد شد . سهولت در اشتراک گذاری توسط سایر افراد می تواند تبلیغات بیشتری را برای شما به همراه آورد !

منبع : www.wikihow.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *