طراحی مجدد و به روز رسانی وب سایت

وب سایت شما همیشه در زمینه بازاریابی و فروش دیجیتال فعال است . تحقیقات نشان می دهد که حدود ۶۰٪ از روند فروش قبل از اینکه کاربران با تیم فروش شما در ارتباط باشد پایان یافته است. چرا؟ زیرا کاربران بصورت آنلاین در حال تحقیق هستند . آنها می خواهند روند آموزشی خود را به طور مستقیم پیش ببرند . این امر داشتن یک وب سایت آموزشی خوب را ضروری می کند .
اگر می خواهید در این محیط رقابتی فزاینده موفق شوید ، به روز کردن وب سایت شما یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی است که می توانید برای افزایش درآمد کسب کنید.

سایت فعلی خود را تجزیه و تحلیل کنید

تغییرات وب سایت ممکن است یک پروژه بسیار بزرگتر از آنچه شما فکر میکنید باشد . برای اطلاع از آنچه نیاز دارید ، یک آزمایش برای کاربران وب سایت را در سایت خود اجرا کنید تا تصمیم بگیرید که آیا وب سایتتان نیاز به طراحی مجدد کاملی دارید یا اینکه فقط باید طراحی ، محتوا یا مسیرهای لینک ها را تغییر دهید. و اگر نتایج آزمایش نشان می دهد که شما نیاز به یک طراحی مجدد کامل دارید ، از آن داده ها به عنوان معیاری استفاده کنید تا طرح جدید خود را آزمایش کنید.

نمونه ای از تست کارآمد یک آزمایش ساده پنج ثانیه ای است. شما به مدت ۱۰ ثانیه سایت خود را به کاربران نشان می دهید و به آنها مهلت می دهید تا به این سؤالات در مورد طراحی پاسخ دهند:

۱٫ نام شرکت چیست؟

۲٫ اطلاعات قیمت های محصولات  را از کجا می یابید؟

۳٫ خدمات یا محصولی که سایت ارائه می دهد چیست؟

۴- به نظر شما این سایت قابل اعتماد است؟

همراه با طراحی مجدد وب سایت خود ، می خواهید محتوای خود را مجددا به روز کنید . مشتریان خود را بررسی کنید و داده های کاربر را تجزیه و تحلیل و جمع آوری کنید. طرحی را ایجاد کنید که محصولات فعلی شرکت شما و نحوه کمک به مشتریانتان را نمایش دهد . سپس نقاط عطف نوشتن محتوا را برنامه ریزی کنید تا قبل از تبدیل آن به سایت ، زمان بررسی و تجدید نظر در محتوا را داشته باشید

ایجاد وب سایتی که بهترین تجربه کاربر را ارائه می دهد باید هدف اصلی شما باشد . از ابتدا به افراد متکی باشید تا بهترین ایده ها را از دیدگاه های مختلف به دست آورید . دیدگاه های متنوع تر به معنای وب سایت بسیار بهتر است.

پروژه خود را داشته باشید

طراحی مجدد وب سایت یک پروژه جانبی نیست که می توانید روی آن کار کنید. این باید برای همه افراد در اولویت باشد. به عنوان صاحب پروژه ، وقتی با آن به عنوان اولویت کاری رفتار می کنید ، تیم شما دارای مشکلات کمتری و یک روند بسیار نرم تر خواهد بود.

هدف وب سایت خود را در نظر بگیرید . فکر نکنید که نظرات اول حساب نمی شود ، زیرا بازدید کنندگان ناچیز هستند و در اولین نشانه اختلاف نظر از بین خواهند رفت. شما می خواهید اولین تصور کسی که از شرکت شما خرید میکند عالی باشد.

طراحی مجدد وب سایت موفق می تواند در صورت برنامه ریزی و اجرای صحیح و بازاریابی قدرتمند را برای شما رقم بزند . همچنین به خاطر داشته باشید که ویژگی های جدید وب سایت شما ممکن است نیاز به صبر داشته باشد تا به نتیجه برسید . وب سایتها باید به طور مداوم به روز شوند تا پایدار بمانند. به اندازه کافی انعطاف پذیر باشید تا تغییرات را بپذیرید.

منبع : www.forbes.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *