طراحی سایت واکنش گرا Responsive در مشهد

کیاوب: طراحی سایت مشهد

طراحی سایت واکنش گرا Responsive در مشهد

آیا تا به حال از تلفن همراه خود صفحه سایت مشاهده کرده اید و صفحه به درستی نمایش داده شده است یا متن آن برای خواندن خیلی مناسب بوده است ؟

اگر چنین نبود به این دلیل است که طراحی وب سایت واکنش گرا (رسپانسیو) نبوده . یک طراحی سایت واکنش گرا می تواند باعث درست نشان دادن صفحه سایت شما در ابعاد مختلف شود که این اعتماد ، اقتدار و آگاهی از برند را فراهم می کند .

در این مقاله می خواهیم درباره اینکه طراحی واکنش گرا (رسپانسیو) چیست ، چرا به آن احتیاج دارید و چگونه کار می کند صحبت کنیم.

طراحی واکنش گرا (رسپانسیو) چیست؟

طراحی سایت رسپانسیو رویکردی برای ایجاد یک وب سایت است که به آن اجازه می دهد تا در هر دستگاهی به درستی کار کند . چه تلفن همراه ، تبلت ، تلویزیون یا لپ تاپ و …

در تعریفی دیگر سایتی واکنشگرا است که می تواند بسته به نوع دستگاه مورد استفاده خود ، صفحه را کاملاً متفاوت و درست به بازدید کننده نشان دهد ، رسپانسیو بودن یعنی سایت در ابعاد مختلف ( تلفن همراه ، تبلت، لپ تاپ و … ) به صورت پویا تغییر میکند .

از زمانی که مردم قادر به دسترسی از طریق تلفن همراه خود به اینترنت بودند ، طراحان وبسایت راه هایی را برای کمک به کاربران جهت بهتر نشان دادن وب سایت خود در هر دستگاهی ایجاد کرده اند .

آیا می دانید شرکتهایی که وب سایت را به طور خاص برای موبایل طراحی کرده اند ، فروش خود را تا ۶۲ درصد افزایش داده اند (منبع: Econsultancy )

طراحی وب سایت رسپانسیو به کاربران تلفن همراه کمک می کند تا وب سایت شما را به درستی مشاهده کنند . طراحی سایت رسپانسیو با استفاده از HTML ، CSS و گاهی Javascript برای جابجایی ، کوچک کردن ، رشد ، مخفی کردن و نمایش عناصر بر اساس دستگاه کاربران استفاده می کند .

آیا به یک طراحی سایت واکنش گرا نیاز دارم؟

جواب مثبت است . امروزه بیشتر افراد هنگام جستجوی شغل یا خدمات و … به تلفن های همراه خود روی می آورند . طراحی وب سایتی که روی هر دستگاهی کار میکند توجه کاربران را بیشتر جلب میکند و احتمال ماندگاری بیشتر بازدیدکنندگان ، مشارکت و تبدیل کاربر به مشتری را افزایش می دهد . این امر باعث رتبه بندی بهتر سئو در Google و فروش بیشتر برای فروشگاه اینترنتی شما می شود !

طراحی وب واکنش گرا چگونه کار می کند؟

رسپانسیو کردن وب سایت شما یک فرایند ساده نیست . به مهارت های پیشرفته ای همچون HTML و CSS نیاز دارد ، بنابراین اگر با این زبان ها آشنایی ندارید ، پیشنهاد می کنم یک طراح سایت حرفه ای استخدام کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *