طراحی سایت آموزش آنلاین

راه اندازی سایت آموزش آنلاین (مجازی)

اگر قصد طراحی سایت برای آموزشگاه خود را دارید دو راه کلی وجود دارد. از یک خدمات طراحی سایت آموزش آنلاین استفاده کنید یا این که خودتان به تنهایی این کار را انجام دهید. اگر مورد دوم را انتخاب کنید با یک سری پوسته ها و خدماتی رو به رو خواهید شد که می توانید از خانه این طراحی را انجام دهید. اما طراحی یک سایت آموزش مجازی دقیق و حرفه ای نیاز به یک تیم حرفه ای هم خواهد داشت. بنابراین انجام دادن کار به تنهایی ممکن است خیلی طول بکشد. اکثر اوقات این روش با شکست نیز رو به رو می شود. در این مطلب به طراحی سایت آموزش آنلاین، طراحی سایت آموزش مجازی، وب سایت آموزشی، طراحی سایت آموزشگاهی اشاره می کنیم. همچنین یک نمونه سایت آموزش آنلاین را به شما نشان می دهیم.
استفاده از خدمات طراحی وبسایت باعث می شود که فرایند با سرعت بیشتری به جلو حرکت کند. همچنین باعث می شود که روی زمان پایان پروژه حساب کنید و بودجه ای برای اینکار درنظر بگیرید. با یک تیم طراحی در ارتباط قرار می گیرید که از قبل تجربه طراحی سایت آموزش آنلاین را داشته است. در کیاوب ما می دانیم که چطور یک وبسایت آموزشگاهی موفق خواهد شد. همچنین با تمام روند طراحی آن از ابتدا آشنایی داریم.
واقعیت این است که طراحی سایت تجاری با طراحی سایت آموزش آنلاین متفاوت است. بسیاری از طراحان سایت آموزشگاهی اشتباهات معمولی را مرتکب می شوند،

اشتباهات معمول در طراحی سایت آموزش آنلاین

هدایت کردن اشتباه کاربر: طراحی سایت آموزش آنلاین باید کاربر پسند باشند. تعداد کلیک های کاربر بعد از طراحی سایت آموزش آنلاین باید به حداقل برسد تا کاربران برای رسیدن به هدفشان دچار سختی نشوند.
حوصله سر بر بودن: طراحی سایت آموزش آنلاین باید به گونه ای انجام شود که نوجوانان و کودکان را به راحتی به خود جذب کند. اگر سایت شما خسته کننده باشد این قشر از جامعه را به راحتی ازدست خواهید داد.
ساده نبودن: طراحی سایت آموزش آنلاین باید به گونه ای انجام شود که در نهایت به سادگی آن افتخار کنیم. اگر طراحی سایت آموزش آنلاین با پیچیدگی انجام شود به سرعت باعث نا امیدی می شود.

طراحی سایت آموزشی

دانش آموزان با مشکل یادگیری روبه رو نیستند، بلکه به دلیل انعطاف ناپذیر بودن برنامه های درسی دچار بیزاری از یادگیری شده اند و برنامه های درسی رایج را مطابق با مغزها و ذهنهای تغییریافته خویش نمی یابند. طراحی سایت آموزش آنلاین یکی از روش های مقرون به صرفه است. نتایج پژوهشها نشان میدهد که نزدیک به نیمی از افراد جامعه، حس بینایی برتری دارند و نزدیک به یک پنجم از برتری حس شنوایی برخوردارند؛ یعنی از راه گوش بهتر یاد میگیرند. بیش از یکسوم دانش آموزان از راه لمسی و جنبشی بهتر یاد میگیرند.
مدرسه های امروز باید از روشهای چندحسی در آموزش بهره بگیرند و فرایند یاددهی- یادگیری را با استفاده از فناوری به پیش ببرند. برنامه درسی باید قابلیت این را داشته باشد که دانش آموزان را برای کسب موفقیت در دنیای در حال تغییر و متأثر از فناوریهای گوناگون و نو آماده کند. علت طراحی سایت آموزش آنلاین این است که این حس های یادگیری را در دانش آموزان تقویت کنیم تا به بهترین نتیجه برسند.

نمونه سایت آموزش آنلاین

سایت آموزش آنلاین مجموعه دی لند
در کیاوب دوسایت آموزش آنلاین را طراحی کرده ایم. یک نمونه سایت آموزش آنلاین آموزشگاه آنلاین دی لند است. این وب سایت آموزشی تمام امکاناتی که یک نمونه سایت آموزش آنلاین به آن نیاز دارد را در خود جای داده است. برای این که یک نمونه سایت آموزش آنلاین را مشاهده کنید به این وب سایت آموزشی مراجعه کنید. پس از مراجعه به این وب سایت آموزشی با دقت قسمت های مختلف را مشاهده کنید. این سایت بزرگترین و پربازدیدترین وب سایت آموزشی آنلاین است که توسط تیم کیاوب طراحی شده است. در این نمونه سایت آموزش آنلاین دوره هایی وجود دارند که دانش آموزان می توانند از آنها استفاده کنند.
امکانات
♦ پرداخت قسطی
♦ کیف پول
♦ ارسال تیکت
♦ و...
طراحی-سایت-کلاس-آنلاین
سایت آموزش آنلاین مجموعه جان و خرد
مشاهده سایت جان و خرد
طراحی سایت آموزش آنلاین ، طراحی سایت آموزش مجازی
طراحی-سایت-کلاس-آنلاین

امکانات سایت آموزش آنلاین (مجازی):

♦ ایجاد کلاس آنلاین و مجازی
♦ امکان ایجاد دوره آموزشی (متشکل از چندین جلسه کلاس)
♦ تقویم هفتگی برای دانش آموز با مشاهده روزهای برگزاری کلاس آنلاین
♦ امکان خرید آنلاین کلاس توسط دانش آموز
♦ امکان مشاهده‌ی کلاس ضبط شده به صورت آفلاین
♦ امکان پرسش و پاسخ از اساتید به صورت زنده
♦ امکان ارسال تکالیف توسط دانش آموز و بررسی آنها
♦ دانلود جزوات اساتید، نمونه سؤالات و …
♦ امکان فروش محصولات فیزیکی (کتاب، جزوه و ..) در سایت
♦ اخبار و مقالات در جهت جذب بیشتر متقاضیان آموزش

سفارش طراحی سایت آموزش آنلاین (مجازی)

مشاوره:
7716 733 0935

سفارش طراحی سایت