طراحی بصری وب سایت طراحی سایت در مشهد

طراحی بصری وب سایت طراحی سایت در مشهد

۴ اصول اولیه برای طراحی بصری عالی برای هر وب سایت :

طراحی و رنگ
تصاویر و گرافیک
قابلیت استفاده
ثبات

طراحی و رنگ

اولین قدم برای ایجاد یک وب سایت از نظر بصری ، رنگ هایی است که با آنها سایت را طراحی می کنید . رنگ نظر کاربران را به خود جلب و ارتباط برقرار می کند . حتی قبل از اینکه ذهن آگاه شروع به تفکر کند ، ناخودآگاه قبلاً ارزیابی کرده که آیا طراحی سایت جالب است یا نه . کاملاً مبتنی بر رنگها . مغز ما ماشینهای حس سازی است . آنها دوست دارند چیزهایی را سازماندهی کنند تا پردازش شود . اما ناخودآگاه در برداشتها ارتباط برقرار می کند .

رنگ هایی که از آنها استفاده می کنید با احساسات مختلف طنین انداز می شوند و می توانند واکنش های متفاوتی را به وجود آورند. طبق مطالعه ای که توسط Adobe انجام شده است ، بیش از ۶۶٪ از کاربران وب در ۱۵ دقیقه اول ورود در صفحه اصلی ، درباره وب سایت و در مورد کیفیت گرافیک آن قضاوت می کنند . به طور خلاصه ، هرچه وب سایت شما جذاب تر باشند ، شانس شما برای ماندگاری کاربران بیشتر و طولانی تر است . همپنین شما شانس بالاتری برای تبدیل آنها به مشتری دارید .

تصاویر و گرافیک

عکاسی خوب جذابیت بصری فوری ، کلاس و کیفیت را به همراه دارد . این ساده ترین مرحله برای افزایش رقابت شماست و به ایجاد اعتماد به نفع بازدید کنندگان خود کمک می کنید . هرچه تصاویر بهتر باشد ، شغل شما بهتر به نظر می رسد . برداشت های اول از وب سایت ها واقعاً مهم هستند .

قابلیت استفاده

فهم و امور معمولی وی سایت خود را آسان طراحی کنید . دکمه های خود را متمایز ، منوی خود را شفاف و ساده کنید . یک وب سایت عالی از لحاظ بصری و قابل استفاده است . اکثر وب سایت ها اکنون مشخص کرده اند که چه چیزی کار می کند و چه نمی کند ، و اینجا زمینه های کلی شما برای قابلیت استفاده عالی است :

یک منوی ساده و واضح که صفحات سایت را ترتیب می دهد .
یک ویژگی “راهنما” ، یا با یک صفحه تماس ، یا اطلاعات تماس در هدر و پاورقی ، یا یک فهرست زنده به منظور کمک به کاربر .
اطلاعات کافی برای کمک به بازدید کننده شما در درک چگونگی کار به آنها کمک می کند .
یک طرح متمرکز بر سهولت استفاده و سهولت خواندن .
محتوای خود را از سایر عناصر متمایز نگه دارید و خواندن آن آسان است.

ثبات

عناوین و قسمت بالای صفحه شما باید محتوای با اهمیت اصلی منتقل کند . سپس به بقیه صفحه خود بنگرید و ساختار آن را طوری تنظیم کنید که شخصی در حال اسکن کردن آن ، نسبت به آنچه در حال یافتن است استفاده کند . بنابراین یک وب سایت طراحی کنید که به راحتی قابل مشاهده است ، و مهمترین نکات را برجسته می کند .

پس از تنظیم یک فونت برای نحوه تفسیر عناصر نام تجاری خود (متن ، عکس ، نقل قول ، و غیره) ، از این طرح در همه جا استفاده کنید . سازگار بودن با زبان طراحی شما بدان معنی است که بازدید کنندگان شما می توانند زمان کمتری را برای تلاش برای درک چگونگی فهمیدن چیزی بگذرانند و زمان بیشتری برای جذب آنچه قرار داده اید داشته باشند .

 

منبع : www.enablewebdesign.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *