سئو محتوا چیست؟(2)طراحی سایت در مشهد

سئو محتوا چیست؟(2)طراحی سایت در مشهد

۳٫ نسخه نویسی

باید مقالاتی بنویسید که برای خواندن جذاب باشد و این باعث می شود مخاطب شما بخواهد در وب سایت زمان بیشتری بماند . در عین حال ، می خواهید محتوای SEO خود را برای Google جذاب کنید . ما پیشنهاد می کنیم متن خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید بدون اینکه بر ایده یا خوانایی متن شما تأثیر بگذارد .

نوشتن مقاله با یک ایده اصلی شروع می شود
اولین نیاز برای نوشتن مطالب با کیفیت بالا نوشتن مطالب اصلی است . پست وبلاگ یا مقاله شما باید “تازه” ، جدید و اصل باشد . همچنین باید با تمام پست ها و مقالات وبلاگ دیگری که در اینترنت هستند متفاوت باشد ، مقالات شما باید محتوایی باشد که مردم بخواهند بخوانند .

اگر تحقیقات کلمات کلیدی خود را به خوبی انجام داده اید ، به لیست طولانی اصطلاحاتی که می خواهید برای آنهاجستجو و پیدا شوید ، پایان دادید و باید مطمئن باشید که برای پست وبلاگ خود ایده اصلی را ارائه می دهید – ایده ای که در آن کلمه کلیدی تمرکز مورد نظر جایگاه ویژه و برجسته ای دارد .

به مخاطبان خود فکر کنید
اگر می خواهید محتوای اصلی بنویسید ، باید درباره مخاطبان خود و اینکه آنها چه کسانی هستند فکر کنید . همچنین از خود بپرسید :

چه می خواهید به مخاطبان خود بگویید ؟
پیام اصلی مقاله شما چه خواهد بود ؟
بعد از خواندن مقاله می خواهید مخاطبان شما چه کنند ؟ (آیا می خواهید آنها را درگیر کنید ، از سایت خرید کنند ، پست های بیشتری را بخوانند ؟ )
فکر کردن در مورد این سؤالات به شما کمک می کند تا ایده اصلی را برای پست یا مقاله خود به وجود آورید .

سئو محتوا چیست؟(2)طراحی سایت در مشهد

سئو محتوا چیست؟(۲)طراحی سایت در مشهد

طراحی محتوا
طراحی محتوا فرایندی است که به شما در تولید محتوا بر اساس نیازهای واقعی کاربر کمک می کند . این تنها به شما کمک نمی کند تا آنچه را که کاربر شما می خواهد بفهمد بلکه بیشتر روی آنچه که کاربر واقعاً نیاز دارد تمرکز دارد . فکر کردن در مورد محتوا از این طریق به کاربر شما کمک می کند تا در صورت نیاز آن محتوا را بدست آورد ، طراحی محتوا فقط یک تکنیک برای کمک به شما در تولید محتوای بهتر نیست – این یک روش جدید برای تفکر در مورد محتوا است .

نوشتن مقاله نیاز به محتوای SEO قابل خواندن دارد
یک نیاز اصلی برای نوشتن مطالب با کیفیت بالا نوشتن مطالبی است که به راحتی قابل خواندن است . خوانایی هم برای مخاطبان شما و هم برای Google مهم است . از این گذشته ، مردم نه تنها مقالات شما را می خوانند ، بلکه گوگل نیز چنین می کند .

اگر متن شما به خوبی ساختار یافته و واضح نوشته شده باشد ، خوانندگان پیام شما را خواهند فهمید ، اما شاید مهمتر از همه ، به Google نیز کمک می کند تا درک بهتری داشته باشد . اگر پیام اصلی شما برای Google واضح است ، احتمالاً پست شما در موتورهای جستجو رتبه خوبی دارد . خوانایی در مورد بسیاری از عوامل از جمله ساختار متن ، طول جمله و نوشتن پاراگراف بستگی دارد .

محتوا باید برای موتورهای جستجو بهینه شود
شرط نهایی برای نوشتن مطالب با کیفیت بالا اطمینان از بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو است . شما می خواهید محتوای SEO به راحتی پیدا شود .

نتیجه گیری در مورد SEO
سئو محتوا بخش مهمی از سئو است . شامل کلیه جنبه های نوشتن و ساختن محتوا در وب سایتتان می باشد . محتوای SEO ضروری است . Google متن وب سایت شما را می خواند و اسکن می کند . الگوریتم گوگل رتبه بندی سایت شما را تا حد زیادی بر اساس محتوایی که منتشر می کنید انجام می دهد ، بنابراین ، باید محتوای عالی SEO بنویسید ، روی کلمات کلیدی صحیح تمرکز کرده و وب سایت خود را به گونه ای ایجاد کنید که Google آن را درک کند .

منبع : www.yoast.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *