سئو خارجی شامل فعالیت هایی است که در خارج از وب سایت برای بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو انجام می شود . ایجاد لینک بخش بزرگی از این امر است .
بهینه سازی سایت برای سئو خارجی به این معناست که شما باید راهی را انتخاب کنید که هم کاربران و هم موتورهای جستجو سایت شما را از نظر اعتبار ، اقتدار ، محبوبیت و مرتبط بودن ببینند .

چرا سئو خارجی اهمیت دارد؟
سئو خارجی بسیار ارزشمند است زیرا به موتورهای جستجو می گوید وب سایت شما برای دیگران در وب مهم است . هر لینکی که بعنوان تأییدیه از منبع دیگری دریافت می کنید به این معناست که وب سایت شما با کیفیت است . بنابراین موتورهای جستجو بهترین سایت را برای رتبه بندی وب سایت ها در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) نمایش می دهد .
۲ نوع لینک برای سئو خارجی
لینکها یک عنصر مهم برای سئو خارجی هستند . قبل از شروع ساخت و یا به دست آوردن بک لینک ، درک انواع لینکها و همچنین عواملی که در وب سایت شما تأثیر دارد ، ضروری است.
لینک های طبیعی
بک لینک طبیعی به طور طبیعی به وب سایت شما داده می شود . شما برای به دست آوردن لینک هیچ اقدامی نمی کنید. شخصی که محتوا را تولید می کند ، تصمیم به لینک دادن به سایت شما می گیرد ، ممکن است به دلیل اینکه از مارک شما استفاده می کند یا محتوای شما را از طریق جستجو کشف کرده است و به عنوان منبع معرفی می کند.
لینک های ساخته شده
لینک های ساخته شده از طریق دسترسی به وب سایت شما می آید . شما باید برای ساخت این لینک تلاش کنید ، به عنوان مثال می توانید در یک سایت تبلیغاتی ، محتوایی را تبلیغ کرده باشید و در معرض دید کاربران قرار دهید که به مردم کمک می کند تا محتوای شما را ببینند .

منبع : www.webfx.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *