اصطلاحات سئو

۱/ سئو داخلی و سئو خارجی
۲/ سئو کلاه سفید در مقابل کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری

سئو داخلی و سئو خارجی

انجام SEO داخلی (در سایت) به معنای بهینه سازی وب سایت شما برای تأثیرگذاری بیشتر بر نتایج جستجوی ارگانیک است . سئو داخلی از بهینه سازی محتوا گرفته تا برخی دیگر از جنبه های فنی که شامل :
برچسب های متا
عناوین
ساختار URL
بهینه سازی تصاویر
محتوا
سرعت وب سایت
سئو خارجی (خارج از سایت) کلیه فعالیتهایی را که می توانید برای بهبود جستجو وب سایت از طریق گرفتن بک لینک از وب سایت های دیگر انجام دهید ، شامل می شود . روش های زیادی برای به دست آوردن سئو خارجی وجود دارد:

ارسال پیغام به ایمیل کاربران
وبلاگ نویسی مهمان
ارسال مطالب به کاربران
تلاش در رسانه های اجتماعی
نوشتن مطالب ارزشمند ، که منجر شود سایر سایت ها به وب سایتتان لینک دهند

کلاه سفید در مقابل کلاه سیاه و کلاه خاکستری

سئو کلاه های سیاه در مقابل کلاه های سفید منشاء آنها در فیلم های غربی است . مثل بچه های بد در مقابل بچه های خوب است. نظرات در مورد این دو رویکرد SEO متفاوت است.
سئو کلاه سیاه مجموعه ای از شیوه های غیر اخلاقی برای بهبود رتبه وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو است . سئو کلاه سیاه جوری طراحی شده است که موتورهای جستجو را تحت تأثیر قرار دهد .
سئو کلاه سیاه می تواند در مدت زمان کوتاه شما را به صدر SERP (نتایج صفحه اول گوکل) برساند ، اما موتورهای جستجو احتمالاً دیر یا زود متوجه این موضوع میشود و وب سایت را جریمه و ممنوع می کند.

سئو کلاه سفید مجموعه ای از تکنیک های اخلاقی است که با رعایت به قوانین گوگل اجرا می شود . بخش های اصلی سئو کلاه سفید عبارتند از:

کیفیت محتوا و محتوای مرتبط
بهینه سازی کلی وب سایت
لینک داخلی و بک لینک
سئو کلاه سفید یک استراتژی بلند مدت است که با هدف بهبود تجربه کاربر انجام می شود . به طور کلی ، داشتن یک سایت با مطالب خوب در دنیای سئو ، هدفی مناسب در نظر گرفته می شود.

اصطلاحی نیز به نام SEO Grey hat SEO وجود دارد ، عملی که در مقایسه با تکنیک های کلاه سیاه ممکن است خطر کمتری داشته باشید . تکنیک های کلاه خاکستری می باشد که به طور واضح توسط Google تعریف نشده است ، به طور کلی ، شما نباید Google را دشمن خود کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *